Domů

Služby

Zateplení

Zateplení a výběr izolace - proč si vybrat naše služby

  • Pokud přemýšlíte, jestli investovat do zateplení domu, dlouho se nerozmýšlejte. Investice se v tomto případě určitě vyplatí. Ekologická hlediska a stoupající ceny paliv mluví jednoznačně pro. Navíc vzroste hodnota domu, prodlouží se životnost stavby a zpříjemní se klima uvnitř budovy. Starší domy jsou vzhledem ke svým velice špatným tepelným vlastnostem opravdovým plýtvačem energie a peněz.
  • Zateplení střechy, je jedním z nejdůležitějších kroků při zateplování domu. Právě střechou, totiž v závislosti na typu stavby a použité izolace uniká až 30% celkového množství tepelné energie, proto by měla být zateplení střechy věnována ptařičná pozornost. Volba izolačního materiálu, se odvíjí především od typu stavby a použitého materiálu.
  • Dobrá tepelná izolace stavbu chrání, a to nejen před zbytečnými energetickými ztrátami v zimě, ale i v letním období zůstávají prostory pod střechou příjemně chladné. Pří rozhodování jak přesně silnou tepelnou izolaci při zateplení střechy zvolit, je dobré dobré vycházet z koeficientu tepelné vodivosti (U). Vysoce kvalitní minerální vlna dosahuje hodnoty U = 032, zateplení střechy pomocí PUR/PIR izolace vychází na hodnotu U= 024. Čím je číselná hodnota nižší, tím je teplená izolace účinnější a tím může být izolační vrstva tenčí.

Poskytujeme tyto střešní tašky

PUR/PIR izolace

Minerální vlna

Foukaná izolace

Reference zateplení

Napište nám!