Domů

Služby

Pokrývačství

Betonová krytina

Betonová krytina

Betonové tašky jsou ošetřeny akrylátovým lakem, který chrání barvy, zamezuje usazování nečistot a zvyšuje mechanickou odolnost.

Rozdíl v zatížení krovu při pokládce pálené či betonové krytiny je srovnatelný, neboť při realizaci s betonovou taškou se použije méně materiálu.

Ideální sklon pro pokládku betonové krytiny na Vaší střechu je od 22°, při dodržení určitých doplňkových opatření však lze pokládat již od 12° sklonu. V závislosti na nosnosti krovu a pozednice, způsobu uchycení a nosnosti lze betonovou krytinu použít téměř na všechny druhy střech.

Betonovou tašku lze skvěle využít nejen na novostavbě ale i při rekonstrukci střechy. Nepřeberné množství střešních doplňků, pestrost barev a množství různých tvarů vytvoří celkový vzhled střechy podle Vašich představ.

  • Slouží skutečně déle – betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje normou nejen stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. V průběhu užívání se pevnost betonu ještě zvyšuje, avšak použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy
  • Pro každé oko – ze širokého spektra modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Výrobci nabízejí jak tradiční modely tašek, tak i modely odpovídající nejrůznějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav
  • Extrémní odolnost – kombinace prvotřídní kvality,optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasáknutí a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.
  • Kompletní řešení – ke každému modelu střešní tašky nabízí výrobci kompletní program originálních střešních doplňků, pro vyřešení všech detailů Vaší střechy

Napište nám!